Hledá se někdo, kdo mě bude bezmezně milovat, pravidelně mě krmit a jinak mě vůbec neotravovat. Kdo se hlásí?

Naše česká plavková kultura

13. července 2017 v 23:30 | O. |  Názory
Milý čtenáři,
lidé si nosí všechno možné, od naprosto otřesných bílých tenisek, které kdosi moudrý někdy prohlásil za módu, přes topy se spadlými rameny, pod které se jim z nějakého podivného důvodu připletla podprsenka až po džíny s dírou na kolenenech.

Jediné, co mě zvládne zvednout ze židle jsou burkiny. Co si to ti muslimáci myslí, nakazovat ženám to, co by měly nosit? Ty ženské na tom bazéně by měly nosit normální plavky!

Myslím si, že lidi co něco podobného tvrdí jsou omezený kreténi a ano, pevně si uvědomuji svůj vulgarismus a stojím si za ním.

Jistě se v řadách komentujících teď objeví minimálně pět vlastenců, kteří hned začnou okolo sebe máchat tradicemi, naší kuturou, náboženstvím a naším kulturním dědictvím, kterých si nevážím, nazvou mě sluníčkem a nahází všechny muslimy do jednoho pytle, ve kterém bude vládnout šária a ženy budou utlačované.
Tak ať, tyhle argumenty jsou pro mě znakem hlouposti a pokud bych se měla pozastavit nad každou hloupostí, tak za chvíli nedělám nic jiného.

Žádného svého krajana jsem neviděla zabývat se českými tradicemi... Dokud se nezačalo mluvit o uprchlické krizi, to jsou všichni najednou žhaví vlastenci.
Nebo tihle vlastenci mluví o tradici říkání ne všemu, co neznáme, kultuře rozvalování se s lahváčem u televize, nebo na koupališti a kulturním dědictvím kapely Ortel? Když už jsme u toho, ony by ty burkiny některým našim "vlastencům" slušely, nemyslíš milý čtenáři?

Svět se globalizuje, nemůžeme naši tuzemskou zemičku obklopit skleněnou kopulí, nemůžeme zabránit lidem jiné barvy pleti a jiného vyznání, aby se sem stěhovali. Pokud budou zneužívat našeho sociálního systému, myslím, že pár tmavých parazitů se v tom moři bílé špíny ztratí.
Pokud někdo chce pracovat, tak si práci najde.

Čtenáři, něše země pod poklopem není, ale někteří lidé pod skleněnou kopulí pravděpodobně žijí. Ale co se nestane... Najedou vidí cizí lidi, s jinou kulturou a jiným oblečením. Neznají to a tak se toho začnou bát. A pak se najednou od toho milého rodilého Čecha, že jim ty svoje divný věci budou vnucovat taky, protože ty lidi dýchaí jenom pro to, aby všechny ostatní ovlivňovali!
Takže se stanou dvě věci, nedají svému potomku peníze na kebab a koupí si prasátko, aby ty ošklivý cizáky vyhnali ze své země.

Každý skvělý Čech spěchá k nejbližšímu soukromému médiu a zjistí, že tihle lidé si říkají muslimové, že vyznávaj nějaký divný čachry machry, mají zálibu v kulturních akcích, které díky nim jsou pokaždé doslova bombastické, usekávaj hlavy, znásilňujou děti a asi i ovce a všechno co se dá a kamenujou ženy a vůbec je šíleně utlačujou, konkrétně, jak je nutí nosit stany.

A tohle slušnému Čechovi stačí, už se nijak jinak nebude těma lidma obtěžovat a nic dál od nich nebude zjišťovat.
Je mu naprosto ukradené, že výše zmíněné dělají pouze ti, co si korán, jejich náboženskou knihu, vykládají příliš radikálně a že existují muslimové, kteří své náboženstí praktikují stejně, jako někteří jeho známí praktikují křesťanství (tedy může to dělat i on sám, jednou za čas do kostela, křížek na stěně a vymalováno).
Je mu ukradené, že to jsou lidé jako on, pouze z jiné kultury, která klade větší důraz na rodinu a na náboženství. Vidí jen a pouze ty špatné případy.

A tak slušný čech vezme rodinu na koupaliště, projdou kolem sprch bez povšimnutí a děcka spěchají ulevit si do bazénu, protože nač by používaly záchody... A pak najednou to slušný Čech uvidí. Ženskou, která se koupe v tom svém hábitu. A jelikož další z českých tradicí je strkat rypák do cizích záležitostí, tak ji vyfotí a vyvěsí na internet. A vznikne něco, z čeho se celý český internetový rybníček může po...

Tleskám.

Takže za prvé, nebyl to hábit, ale burkiny. Burkiny jsou ušité, no podržte se, z té samé látky, jako plavky. Pokud mi, milý čtenáři, nevěříš mou teorii o tom, že nenávist pochází z nevědomosti, jistá dáma na facebook diskuzi si stěžovala, že to není hygienické, že se neosprchovaly, protože si ty hábity na veřejnosti přeci jen nesundají. Muslimská víra žádá po ženě, aby se zahalila jen v přítomnosti cizích mužů, kteří, jak podle mých posledních informací je známo, v dámských sprchách nepobývají.
Za druhé, nemusí nutně jít o utlačování svobody. Protože podržme se, většina muslimek, v západních zemích (toufám si říct, že i na dálném východu -okud nepočítáme území kontrolované IS a státy, kde je pevně daný dress code-)vyrostla ve víře a zahaluje se zcela dobrovolně, protože to pokládají za správné.
Za třetí, milý čtenáři možná tě napadá, že v jejich zemi jsou bikiny mimo turistická střediska zakázané, tak proč by ony měli tahat svoje plavky tady nahoru k nám? Protože jsme svobodná země, kde si každý může dělat, nosit a vyznávat co chce, pokud tím nějak nepoškozuje ostatní.
Žena v burkinách nikoho neomezuje, "vlastenci" nadávající na ni, omezují její osobní svobodu tím, že jí chtějí burkiny zakázat, či ji v krajním případě vyhodit ze země.
Muslimka je tedy větší vlastenka, než hrdí Češi, protože jsou to oni, kdo plive na základy naší demokratické země, tím, že někomu říkají, co má dělat.

Základ tolerance je se naučit respektovat právo na existenci ostatních, nemusíte je mít rádi, já nemám ráda skupinu lidí, které jsem právě popsala a také pana Okamuru a nechci je kamenováním kebaby, či k nim domů posílat bezdomovce, aby zde pili svůj krabicový elixír a neustále jim připomínat, že mohou kdykoliv svobodně využít práva, které jim demokracie dává, tedy odejít prudit někam jinam.
Což by na jednu stranu vyřešilo dost problémů, protože tahle skupina na rozdíl od českých muslimů vážně prudí, ale na tu druhou bych byla stejná jako oni a na tu úroveň vážně klesat nechci.

Ptám se tě milý čtenáři, vážně není možné tolerovat právo na existenci ostatních lidí, kteří si přejí zachovat své tradice a kulturu a nijak nenarušují pití lahváčů, poslouchání nekvalitního pivního rocku a koukání se na Ulici, či Ordinaci (tedy něčeho čemu se říká kultura česká) řádných Čechů?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Anonym Anonym | 16. července 2017 v 19:04 | Reagovat

A nenapadlo tě třeba, že si to přečte někdo s jiným názorem, a že ty ho házíš do jednoho pytle s ostatními ( na což si tady stěžuješ )? Ty tady povídáš, jaký jsou oni vlastenci, a jak jsou hrdí na svoje já nevím co, zatímco povídáš jaký jsou Češi hajzlové? Trocha vlastenectví by neškodila, dle mého. Já jsem zatím nepoznala jediného slušného černocha, nebo muslima. A když víš že oheň pálí, tak do něj snad ruce nestrkáš, ne? Polovina mé rodiny jsou přistěhovalci, ale jestli mají české občanství, tak Česko je země, která jim posloužila, tak by na sebe nemuseli tak upozorňovat. Tomu se hold říká provokace. Já jsem taky byla v muslimské zemi, a nosila jsem oblečení, na které jsou tam zvyklí, chovala jsem se a mluvila jsem tak, jak to tam dělali.

2 O. O. | Web | 17. července 2017 v 16:47 | Reagovat

[1]: Ve článku je označení "vlastenci" je ironické, tím vlastencem myslím člověka, který o muslimech nic neví, ale i tak na ně nadává.

Česko je pro Krista pána demokratická země s demokratickou tradicí, kde si každý může nosit klidně i alobalovou čepičku a nikomu by to nemělo vidět. Muslimská země má tradice a je postavena na náboženství, u nás bikiny nejsou tradice, nebo něco, co by ctilo naše náboženství. Jsou to jenom zkurvený plavky.

3 Lotty Lytton Lotty Lytton | Web | 15. července 2018 v 21:21 | Reagovat

(Neumím komentovat na Youtube, musela bych se prej přihlásit...tak komentuju tady!).

Dneska jsem narazila na tvoje video:
https://www.youtube.com/watch?v=KvN5aETL9uU

A OMG! To je děsivý! Ty seš úplně jako já! Zrzavá, krásná, nosíš choker a piješ z lebky!

Dlouho jsem nenarazila na někoho tak sympatického jako já...teda jako ty.
Samozřejmě.

4 Lotty Lytton Lotty Lytton | Web | 15. července 2018 v 21:31 | Reagovat

A čteš Zeměplochu! Já toho Šňupce viděla! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama