Hledá se někdo, kdo mě bude bezmezně milovat, pravidelně mě krmit a jinak mě vůbec neotravovat. Kdo se hlásí?

Stojím před tebou nahá

9. května 2017 v 21:16 | O. |  Názory
Milý čtenáři,
předešlý článek měl velikou odezvu, tedy, na začínající blog je těch dvacet komentářů k tomuto momentu (z nihž jsou dva mé) a článek na "úvodce" blogu hezké. V minulosti, když se moje články na ono místo dostaly, tak jsem vždy byla zasypána proudem kritiky. Momentální situace není odlišná.
Nebudu brečet a tvrdit, jaká jsem skvělá osoba, že na mě lidé neměli být zlí. O vytváření si úsudku o kvalitě mé osoby ve tvých očích ti nechám volnou ruku.
Pokud bychom se poznali za normálních okolností, a postupovali tak, jak normální lidé při seznamování postupují, časem by jsi k mé osobě choval jistou schovívavost, takže kdybych vypustila z úst svůj názor, který se s tvým názorem neshoduje, tvá reakce by byla jiná, než teď. Tak tedy alespoň lidé fungují, co jsem si všmla.

Teď tu ale před tebou stojím nahá. A nemyslím tu zábavnou nahotu.
Chrlím sem formou písmenek své názory, takové jaké jsou, nepřikrášluji je jako bych to nevědomky dělala v normální konverzaci. Psaní blogu je pro mě unikátní formou komunikace.
Jenže ty jsi oblečený to anonymity čtenáře a moje nahota se ti líbit nemusí.
Nevadí.
Nemohu se zalíbit všem, že?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 rampatau rampatau | Web | 10. května 2017 v 22:14 | Reagovat

Kritické reakce jsou taky reakce, znamená to, že lidé tvé články čtou a zaujmou je natolik, že se chtějí vyjádřit. Dnes jsem poslouchal na českém rozhlase rozhovor se šéfredaktorem jedněch novin(nebudu dělat reklamu), který v podstatě řekl, že podle množství stížností a kritiky se pozná dobrý novinář, čím víc, tím líp. Netvrdím, že dosahuješ úrovně profi žurnalistů, ale s trochou nadsázky se to dá použít i na blogery. Pokud bys chtěla jen kladné ohlasy, pořád ještě můžeš se slepicí objevovat díry na trhu a prodávat řasy, vtip.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama