Hledá se někdo, kdo mě bude bezmezně milovat, pravidelně mě krmit a jinak mě vůbec neotravovat. Kdo se hlásí?

Já mám lidi nechat na pokoji? Já?

13. května 2017 v 10:06 | O.
Milý čtenáři,
přečetla jsem si reakce lidí na můj článek o veganství a víš co? Některým jsem asi ublížila svými názory(o mém koníčku štvát lidi ti povím někdy jindy), jiní mi do hlavy nasadili vcelku zajímavé myšlenky. Pokud jsi čekal nějaký ofenzivní, či naopak defenzivní článek, kde na komentáře budu nadávat a budu tu brečet, že jsou na mě lidi oškliví, tak prosím, čekej dál a jinde.

Abych komentáře, které mě donutily napsat tento článek rozebrala podobněji komentář číslo 8. a všechny, které mi svým zněním říkají, abych nechala ostatní lidi být, či že mi může být ukradené, co kdo jí a že nemám právo o tomto tématu vůbec něco psát (jde pouze o shrnutí a zmíňené komentáře takto formulovány nebyly)
- Nepochopili jsme se, nadávám ve článku na veganství? Až si svolám demonstraci, kde budou transparenty, kde budou transparenty: "Sněz krávu, zachráníš mrkev!" a demonstrace bude zaměřená proti veganům, nebo bych pobíhala po ulici a všem vnucovala hamburgery, tak se tu můžeme bavit o tom, že lidem "jebu do jejich věcí" - jak bych se vyjádřila mluveným slovem.

Jak jsem již zmínila v komentářích, je mi ukradené jak se ostatí stravují, vážně, pokud si někdo jí kameny s přesvědčením, že zachraňuje nebohou zeleninu, tak ať...

Vlastně si myslím, že nejíst živočišné produkty je dobré(jenže jsem prokletej sobec a žeru je, skončím ve veganském pekle, kde mě přerostlá živá mrkev v červeném pyžamu a s rohama bude do konce světa bude krmit brokolicí). Mimochodem, vážně bych asi mohle přestat s tím sarkasmem, co myslíš? Někteří by mé výroky mohli brát ofenzivně. Bohužel, jsem celkem rýpavý člověk, Cynická svině mě celkem ovlivňuje... Ach... Měla bych to s ním při našem příštím setkání probrat.
Pokud si říkáš, proč označuju svého známého, nebo něco více, přeci jsem neříkala jaký vztah mezi sebou máme, označuju Cynickou sviní, on se tak označuje sám - viz youtube
Jak v tomto komentáři (číslo 37, kdyby se odkaz rozhodl nefungovat) popisuje Viky. Veganství má smysl, nebo alespoň to co popisuje ona, má smysl, přesně v tomhle popisu ten smysl vidím.

V onom článku se pouze zamýšlím nad tím, jestli někteří lidé vegany ze správných důvodů. Jestli se zastáváš i ty toho názoru, že tohle je pořád zasahování do cizích věcí, tak bohužel. Nemyslím si, že jsem v tom článku nějak lidi přetahovala, aby jedli, či nejedli maso. Pokud by kdokoliv označil jakoukoliv diskuzi, či jakékoliv zamyšlení na nějaké kontroverzní téma označil jako zasahování do cizích věcí, tak bychom se mohli bavit jenom o tématech, jako je krásné slunečné počasí (ale to raději taky ne, přece jenom, někdo má třeba rád déšť a ne sluníčko, aby si tu diskuzi nepřebral tak, že mu říkáme, aby měl rád sluníčko)Pokud jsi to vzal špatně, tak co nadělám? Přeci jen, jsou jenom někdo, kdo píše blbosti na umírající platformu, co ti můžu udělat jiného, než tě naštvat?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama